KONST / Litografier / Färglitografi 11713239
nr 1171 3239
Jim Dine
(f. 1935), USA
Färglitografi, "Tool", signerad, daterad 1985, numrerad 345/400, motivet: 60,5x50,5 cm
Jim Dine, amerikansk popkonstnär, född 1935.
tisdag 27 mars 2018
kl 05:21:22
- Klassiska
27 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska